BOYES olarak, sizin için çalışırız üretiriz geliştiririz

2006 yılında "Dünya Kalitesinde Yerel Hizmet!" sloganı ile yeni yelken, yelken tamiri, tekne tente-branda imalatı, arma-donanım ve danışmanlık servisleri ile Bodrum yarımadasında yerli-yabancı bütün yelken severlere hizmet vermek üzere kurulmuştur. Genişleyen talepler ile daha kapsamlı hizmet sunabilmek amacı ile arma-donanım servis ve malzemenin yanı sıra tekne bakım-onarım hizmetlerini de faaliyetine eklemiştir. Ayrıca çeşitli deniz malzemelerinin de bayiliğini ve servisini de bulunduran şirketimiz, sizlere deniz alanında tam hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Bugün ise, Bodrum’da üretimini gerçekleştirdiğimiz kendi markamız olan, B-Force Sails ile yelkenlerimizi yelkencilerimizin hizmetine sunuyoruz. Logomuzda yer alan “B” (Boyes –Bodrum) harfimizin içinde yer alan deniz kabuğumuz “altın oran” ı temsil etmektedir. Altın oran bir nesneyi en mükemmel uyumu hangi geometrik boyutlarda sağlarım sorusunun cevabı için gerekli olan geometrik ve sayısal bir bağıntıdır.

Yelken, denizcilik ve tekne konusunda Türkiye’de ve Yurtdışında, deneyimli kadromuzla kaliteli, çözüm odaklı ve güler yüzlü, hızlı servis sunarak sizleri denizde rahat ettirmek amacımızdır. Bu yüzden her geçen gün sizlere daha faydalı olabilmek ve denizde daha keyifli zamanlar geçirmeniz için; bizler de alanlarımızda her geçen gün kendimizi geliştirmekte, sizlere daha iyi, daha kaliteli ve yeni ürünlerle memnuniyetinizi sağlamak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Denizci Saygılarımızla,
Boyes Bodrum Yelken A.Ş.
Yönetim Kurulu


Birlikte geliştiğimiz güçlendiğimiz büyüdüğümüz bayiliklerimiz